REKLAMY x Zápis SB x Animelist x Doramalist x Zdroj recenzí - Anime, Dorama

Co jsem - DIRECTIONERka.. a MIXERka..

Blog

Sayonara Goodbye..

30. srpna 2013 v 15:00 | EllisElicious
Nový blog je ode dneška v provozu, takže se tímhle článkem loučím. Pomalu, ale jistě přestěhuji nějaké články na nový blog jiné tady pro změnu zůstanou bez povšimnutí. SBčka se pokusím nabrat i na nový blog, pokud o to budou mít zájem.. :) Odkaz přidám taky.. :) Tenhle blog má za sebou přesně 300 článků i s tímhle. Bude mi tenhle blog chybět, ale někdy je na čase začít od začátku, a proto jsem se rozhodla si založit i nový blog. Takže moje poslední Bye bye.

Ellis-Elicious

Přípravy finishují? Jsem o5 na začátku..

25. srpna 2013 v 16:00 | EllisElicious
Jak jsem včera psala, že přípravy finishují, tak jsem se spletla. Dnes jsem zjistila, že jsem teprve na začátku. Grafika si nedá pokoj a moje chvilková přeměna na perfekcionistku je hrozná. Abych trošku potěšila někoho, kdo se o tenhle blog zajímá, tak na konci článku bude malá ukázka.. :) Anime, Dorama a Hudbu mám hotovou.. chybí mi akorát diskografie s čím budu mít asi největší potíž.. :/ Snad se to dá brzy do kupy a já se budu moct věnovat lehčí práci než jsem dělala do teď. Musela jsem si dát pauzu a udělat si kafe(což je u mě docela překvapení), abych nabrala zase nějaký síly.. Sami vidíte na tom obrázků níž, že to není tak jednoduchý.. :) Bye bye.

Přípravy finishují...

24. srpna 2013 v 13:15 | EllisElicious
Název článku mluví za vše.. Koncem měsíce stěhuji blog na jinou adresu. Musela jsem zamakat na grafice a tak trošku se mi to povedlo, ale toho nadávání, sekání PC a dalších nepříjemností.. :( Jsem ráda, že už to mám více méňě hotovo.. teď jenom přestěhovat pár obrázků a může se začít.. :) Bye bye.

New desing

26. července 2013 v 10:00 | EllisElicious
Blog opět změnil kabátek.. :) Snad se vám líbí a nebudete si všímat dělat článku co jsem teď přidala.. protože jelikož je to krásnej dessing udělanej bez menu, tak bych ho nechtěla kazit menu.. proto je nahoře v odrážkách.. :D Kdyby byly jakýkoliv nesrovnalosti.. ozvěte se mi..

EllisElicious

Hledá se spoluadmin/ka..

7. července 2013 v 11:00 | EllisElicious
Hledám spoluadminku nebo spoluadmina na můj blog o Japonsku.. WEB. Mám tenhle blog ráda a budu moc šťastná, když se najde jakákoliv pomoc.. :) Ozvěte se mi sem a nebo na můj FB účet.. :)

Díky.. Ellis

News

31. března 2013 v 20:30 | EllisElicious
Ehm.. posledně jsem slibovala, že se polepším. Asi už nemá cenu nic slibovat.. :o( Tenhle blog jde do kytek, vím to, ale i tak je to něco co je moje a já se nevzdám. Je to hrozný.. čím jsem starší tím míň na blog chodím. Momentálně jsem přestala sledovat anime, ale na AF v květnu do Brna jdu.. tak snad tam poznám někoho novýho.. :D Mám v plánu přidat další články, ale to všechno až zítra.. Takže se těšte.. :)
Sayonara.. :]

I'm back.. again..

16. února 2013 v 21:30 | EllisElicious
Zase se odkazuji na název článku.. měla jsme celý prázdniny na to, abych sem něco napsala.. vím to, ale nebyla jsem na internetu.. :o( Ale zpátky k tématu.. :D Snažila jsem si hrát zase s grafikou a udělala jsem pár PNG obrázků.. měli by přibývat.. :D Takže.. to je ode mě vše.. brzy se ozvu.. :)

Sayonara.. :]

Gomen....

27. ledna 2013 v 9:15 | EllisElicious
A je to tady znova.. zase kašlu na blog. Přiznám se, že teď nemám moc času, protože škola mi ho všechen bere, ale neznamená to, že jsem zanevřela na anime, japonsko a k-pop. Občas anime zkouknu, ale už to není tolik jako dřív.. :o( Abych se přiznala.. v červnu mě čekají závěrky a já si nechci zopakovat 3. ročník.. bylo by to o hubu.. :D Pokusím se alespoň jednou týdně přidat nějakej ten článek.. :) To je ode mě asi tak vše..
Sayonara.. :]

New kabátek blogu

1. ledna 2013 v 12:30 | EllisElicious
Tak.. zase jsem změnila dessing a tenhle je naprosto krásnej.. :) Snad se vám bude taky líbit.. :)
Sayonara :]

Co se děje..?

25. prosince 2012 v 10:00 | EllisElicious
No.. abych se přiznala, tak sama nevím co se děje, ale v poslední době.. ehm.. od začátku roku.. :D je toho na mě moc. Škola, praxe, doma.. Vstávát do školy v 4.30 a do praxe o hodinu dřív dělá svoje. Po cestě do školy(praxe) spím a nebo se učím, když je potřeba. Jsem v posledním ročníku na cukrářce, takže jestli chci školu dodělat, tak budu muset máknout a to se tak trošku snažím.. ikdyž na úkor toho zanedbávám blog, ale nejste sami. Můj účet na FB je taky opuštěnej.. :) Pokusím se nějak vyšmelit články+přidám vánoční dárky.. :D Takže..
Sayonara.. :]

Gomen...

20. prosince 2012 v 20:30 | EllisElicious
Já vím, pořád se omlouvám.. ale během prázdnin se pokusím zlepšit.. věřte mi a dejte mi čas..


Sayonara..

Kabátek blogu + nečinnost..

29. listopadu 2012 v 17:15 | EllisElicious
Blog změnil kabátek a mě se moc líbí.. blog bude tak trošku.. v provozu neprovozu.. snad se na mě za to nikdo nebude zlobit, ale vážně je toho na mě moc.. Škola, příprava na závěrky, praxe, obíhání doktorů, časný vstávání.. už ani nemám takovou chuť sledovat anime a dorama, protože nemám čas něco hledat(těch 20 DVD, na který musím kouknout jsem zamlčela.. :D ) Vím, že moje omluvy jsou chabý a že ani nenavštěvuju SB, ale vážně toho času nemám tolik. Ráno jsem na PC.. 15 minut a to se mrknu na maily, FB a jdu zase pryč. Odpoledne jsem tady o trošku dýl a to jen proto, že si vypisuju otázky k závěrkám.. :o( závidím všem, kdo.. nemají tolik starostí se školou nebo spíš, že jim nežere tolik času.. :o( Možná se jednou týdně dočkáte nějakýho článku.. :o( nic neslibuji, protože na sliby nevěřím a moc je neplním.. :D Takže se vážně omlouvám.. :o( To je snad ode mně vše..
Sayonara.. :]

Again Gomen..

20. listopadu 2012 v 19:30 | EllisElicious
Omlouvám se, ale pozastavuji svoji činnost na blogu. Mám toho moc ve škole, navíc teď budu lítat po doktorech.. snad se brzy nejde skulinka, abych mohla být zase s vámi.. :) Možná se o víkendu zastavím a oběhnu SB, aby se na mě nezlobili.. :) Vážně se omlouvám, ale škola ze mě vysává život.. Avatar, na kterým Konata umírá ze studování by se na mě vážně hodil.. ve škole jsou teď skoro samý prověrky, zkoušení a nebo tak.. učitele se zbláznili..
Sayonara :]

I am back..

10. listopadu 2012 v 10:45 | EllisElicious
Podle názvu článku vyplívá, že mám doma PC, takže už můžu být zase aktivný.. :) Musím se, ale přiznat, že mi bude chvilku trvat než budou zase přibívat články.. :) Mám toho teď hodně do školy. Především otázky z závěrkám jsou hodně důležitý.. :) Takže se omlouvám.. :)
Sayonara.. :]

Gomen..

6. listopadu 2012 v 16:00 | EllisElicious
Název článku mluví sám o sobě. Nějakou dobu teď nebudu mít přístup k netu, takže nebudu moct chodit na blog.. omlouvám se, ale sama nic neudělám s poškozeným harddiskem.. :o( snad se to brzo opraví.. :) Nakonec vám dávám písničku, kterou jsem si naprosto zamilovala.. a kdyby s Juniel nezpíval Jong Hwa, tak si ji asi nikdy neposlechnu.. mno nic.. užijte si krásnou písničku a nezlobte se na mě.. jsem v tom nevinně..
PS: Můj PC není tak velkej anime nadšenec jako já, když mi tohle pořád dělá.. :D
Sayonara.. :]
 
 

Reklama