REKLAMY x Zápis SB x Animelist x Doramalist x Zdroj recenzí - Anime, Dorama

Co jsem - DIRECTIONERka.. a MIXERka..

30 day anime challenge - Day 01: Anime, ktoré malo divný dej

8. října 2012 v 18:30 | EllisElicious |  About me
Takže u mého SBčka DirtyFoxx je taková hmm.. jak to nazvat.. :D mno to je jedno :D

Day 01: Anime, ktoré malo divný dej..

Hmm.. tak mezi anime, která jsem viděla a měla divný děj bych asi zařadila Black Rock Shooter, Kachou no Koi a Yami no Matsuei.
>Jako první je Black Rock Shooter.. nelíbilo se mi to, že je to na 2 světy. Kde v normálním světě jsou kamarádky a v tom druhým proti sobě bojují.. prostě mi to místy nedávalo smysl..
>Další na kritizaci je Kachou no Koi.. anime bez děje a bez ten, kdo ho vytvořil neměl asi moc smysl pro kreativitu.. nevím.. nelíbilo se mi to a asi bych se na to už nikdy víc nepodívala..
>A jako poslední máme Yami no Matsuei.. tak.. sice je to anime z roku 2000 a ta grafika se na ten rok i hodí, když si vezmu jak jsme pokročili.. :D abych se přiznala.. příjde mi to jako slátanina všech možných i nemožných anime.. Narutem počínaje a Bleach konče.. :D prostě.. nezaujalo mě to tak jak bych čekala.. :D

Tak.. to je z prvního dne, Anime, které mělo divný děj, všechno.. protože bych se musela moc rozbásnit nad mnoho dalšími anime a na to tu asi nikdo zvědavý není.. :D Takže.. Sayonara u dalšího dílku, kterej bude kdo ví kdy.. :D Sayonara..
 


Komentáře

1 Sayuri-hime Sayuri-hime | E-mail | Web | 13. října 2012 v 23:03 | Reagovat

U mě je to zase Blood-C. To anime je celkově divné. Nesmyslně všude cáká krev. A podle tohoto anime má člověk nejspíš 50 l krve :D A děj je takový nijaký, nezajímavý. Prostě se mi to anime vůbec nelíbilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama